Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minisystem Panasonic

Prosím o radu.Vlastním radiopřijímač Panasonic PM19,který má na výstupu pro reproduktory v každem kanálu oddělené vedení pro výšky a hloubky,na což jsou také upravené reproduktory.Chtěl bych si připojit misto těchto repro větší třípásmové reprobedny a proto se ptám.zda můžu tyto dva oddělené kanály propojit do jednoho vstupu reprobeden abach ale neoddělal nějaký koncák v radiopřojimači.K tomuto radiopřijímači nemám schema zapojení a nemohu ho nikde sehnat.Může mi někdo poradit?

Je to v návodu napsáno.Do každé bedýnky jdou dva dvouvodiče a na výstupu z radia jsou 4tyři páčkový konektory pro každou reprovku, označený červená a černá a modrá a šedá.V každé bedýnce jsou dva reproduktory.Když nepřipojím jeden přívod,tak jeden reprák nehraje a opačně .

Už jsešm také přemýšlel,že bych na tišťáku třípásmové výhybky přerušil přívod k výškovému reoroduktoru a připojil tam přímo to patřičné vedení.Hloubkové vední by nápájelo středotoný a hloubkový reproduktor.Dostat se ale k té výhybce je doslova"horor",musí se vyjmout z přední desky Hlubokotonový reproduktor.Reprobedny jsem si dělal sám,tak vým jak na to.

pokud je to tak že jsou fakt oddělené, pak bych je naspojoval, ale spočítal nové výhybky tak aby se daly reproduktory v třípásmovce oddělit. Ale jen tak na okraj,stávající zapojení je profesionálnější, neb výšky a hloubky se šíří jinak a také se samostatné rproduktory umisťují do různých výšek vůči posluchači. Výškáče do úrovně hlavy a to ostatní níže.

Jasně!! Zatím nebudu nic podnikat.Je mi jen lito že ty 30-ti litrové třípásmovky nejsou využité.Možná,že je předělám na dvoupásmovky a ty výšky nechám samostatně zapojený nebo basák samostatně,uvidím kde co v různých typech plánků zapojení najdu.Zatím vám všem děkuji za dobré rady.