Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení indukční desky

Dobrý večer potřebuji poradit jak správně zapojit indukční varnou desku.Elektrikáři nám tam nechali pět drátů.žlutozelený,modrý,hnědý,fialový,černý.Na zapojení podle výrobce je třeba zapojit na 380V čtyři dráty.L1,L2,N a uzemnění.Nevím který je který a jeden zbyde

zdravím, prosím o radu. chtěla bych si pořídit Indukční varnou desku + el. troubu (oboje vestavěné), bydlím v panelovém domě a potřebovala bych vědět co je potřeba udělat v bytě s elektřinou, aby vše fungovalo jak má? Zatím jsem používala, jak plynovou troubu tak i spodák. Děkuji za info... Hopsinka