Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem popojíždění při zařazené rychlosti

Dobrý den, mam dotaz. Mám peugeot 407 2.0 Hdi a po výměně spojky vše fungovalo jak má... asi před 2 týdny při výměně spodních čepů vyteklo cca 0.5 litru oleje z převodovky a prý ho v servise dolili. Ale poslední dva dny mi přijde že při startování a vypínání motoru slyším menší klepání jakoby od spojky nebo dvouhmoty (ta byla také měněna) ale hlavně parkuju na ulici z kopce na rychlost a ruční brzdu ale když jsem zkusil dát jen rychlost tak auto jakoby poposkakuje dopředu a dělá to jak na 1čku a tak na zpátečku. Vždy to poposkočí o pár cm a zasekne se a za 2 vteřiny znovu. Není možné že by to způsobovalo moc oleje v převodovce? Díky za nápady

mrzne...než se motor ohřeje to dělá každé auto. Nesmíš nastartovat a hned jet, kor diesel musíš nechat ohřát.

ohledně toho poposkakování toho zamezíš tím že dáš klín pod kolo. Ručku bych nedával začíná mrznout.Jinak tomu poposkakování nejde nijak zabránit.