Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logisat, 2750 HD +, a TV

Dobrý den,přijímač Logisat, 2750 HD +, byl používán v Německu,
půjde zapojit i zde pro příjem německých programů? Karta HD+ je platná, ale nejde to zprovoznit. Píše, že není signál. Díky Televize je nová HDMI, HD.
Parabola je na Astru pro příjem volných německých programů. Díky za radu

Pokud sat. v Německu fungoval a neměnilo se naladění, musí jít i tady.
Je anténa skutečně nasměrovaná na správnou družici?
Pokud ano, může být problém v konvertoru LNB, který se může lišit oproti tomu v Nemecku. V menu přístroje najdi nastavení. Zkontroluj zda není vypnuto napájení konvertoru. Musí být napájení LNB zapnuto.
Potom zjisti, jestli někde v nastavení je možnost změny frekvence oscilátoru.
Nazývá se to "frekvence LO (lokálního oscilátoru), bude tam údaj podobný
tomuto: 10600/10750, nebo podobně. Pokud přijímač nabízí jiné hodnoty, zkus vyzkoušet jinou než původní hodnotu.