Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrokolo - porucha?

Dobrý den, prosím vás o radu. Moje máti nám zapůjčila elektrokolo a ono se během jízdy prostě vyplo (na budících vše zhaslo) a už elektrokolo nejede. Baterie je plně nabitá (cca 41.1V). Nedalo mě to a rozebral jsem plast. kryty a šel po káblících zda náhodou není někde přerušen apod. a nikde jsem nic neobjevil. Tak mě napadlo že by mohlo "odejít" asi relátko nebo co to je (viz foto). Dá se nějak zjisti, třeba nějakým měřákem(třeba tímto klešťovým MUTLIMETR UNI-T UT201), jestli je "relé" OK?

A dotaz, víte o nějakém e-shopu, kde by se takové relátko dalo zakoupit?

Děkuji

tak zjištěno , po kompletním oddělání veškerých hnusných čínských plastů, jsem zjistil, že je to skleněná pojistka trubičková 6x30mm 15A/125VAC (napsáno na patici), ale na té pojistce je napsáno F30A
tak nevím kterou tam zakoupit?

ale proč byla spálená a kolem ohořelá ta patice, nevím :-(