Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak "upevnit" koberec k podlaze

Zdar,

potrebovala bych poradit - na podlaze v pokoji je hladka dlazba, mam kusovy koberec z Ikey, hladce tkany, rozmery 120x180 cm.
Zaprve nechci, aby se posouval a zadruhe tu budu mit kralika, takze postaci, kdyz dostane hrabavou a bude po parade.

Takze jak ten koberec nejlepe pripevnit k zemi, ale zaroven tak, aby to slo zase sundat a koberec vyprat? Jeden roh muzu zatizit nohou postele, ale zbytek je volny. Vim, ze existuji protiskluzove podlozky pod koberec, ty sice zamezuji posunu koberce po podlaze, ale co kdyz se treba kralik rozhodne koberec shrabat, pripadne podlozku sezrat? :-D

Ma smysl treba oboustranna lepici paska na okrajich/v rozich? Nebo jeste neco jineho? Nebo je to blbost, nemam nic resit a koupit jen tu protiskluzovou podlozku?

Dik za tipy :-)

Jj, tu podlozku v Ikee jsem si nasla na netu - kdyz jsem brala ten koberec, tak jsem na to vubec nepomyslela, az kdyz jsem ho hodila na zem, tak mi to doslo.

Asi vezmu tu podlozku a kdyby kralik zlobil, tak pridam tu oboustrannou lepici pasku. Teda pokud kralik ten koberec driv nesezere celej, zejo :))

Diky vsem za nazory a hura na vylet.