Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otlačený kloubek na prstě

Ahoj, mám otlačený kloubek na prostředníčku, je to asi od toho jak píšu a tlačím na propisku. Už to mám skoro celý rok a protože ve škole nemůžu přestat psát, to ještě nezmizelo. Nevíte někdo čím bych se toho zbavila? Děkuju předem...

Jsem ze škol 25 let, propisku používám minimálně a ta prohlubeň na ukazováčku je tam furt.
Lehce píšící Pilot frixion ball, jde i gumovat, nebo zkusit trojúhelníkovou propisku. Celkově je to i o síle a tlaku při držení a psaní - tam musíš vědomě ubrat.

Skusit napriklad si ten prst oblepit tou lepiacou paskou na poranenia, neviem jak sa to vola. Tlak sa potom rozlozi na vacsiu plochu = nizsia posobiaca sila.
A menej tlacit prst do pera :)
Zo skoly som tiez 20rokov von, ale otlaceny prst som nemal tak neviem, no. Vacsinou som na hodine spal :D