Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevne "lazeni" kuchyne

Je to barevne v poradku ?

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak- ash4/q71/s720x720/1003916_10201243848412244_234229 415_n.jpg

Linka "napravo" bude sirsi..stejne siroka jako linka nalevo.. Nicmene to ted neresim, resim barvy, troubu dat do barvy jako linku ? Nebo vsechny spotrebice(trouba, mycka, lednice nechat bile?)

Mně se to zdá takové nějaké... Asi bych volil pracovní plochy světlé a podlahu bych výrazněji odlišil od skříněk. Ale je to věc vkusu. Máte to navržené v programu, kde patrně ke změně stačí pár kliknutí, zkuste s tím ještě polaborovat a vystavte sem další možnosti. Horní skříňky nebudou? A co elektroinstalace (poloha a množství zásuvek, ať jich dáte kolik chcete, stejně jich bude málo:-) osvětlení atd. Ta kuchyňka je někde v malé chatce? Jak máte rozvržené ostatní obytné místnosti?

tu pracku bych teda vypakoval nekam do koupelny nebo jakykoliv jiny zavreny mistnosti. Predstava jak si kutim nejakyho mnamnoura a do toho mi u nohou odstreduje pracka... brr. Barvy bych ale, jak tu bylo nekolikrat zmineno, resil akorat s tim, pro koho to delas. Kuchyn se musi libit tomu kdo v ni zije.
Mimochodem, sam bych si tedy asi nedal drez do rohu, ale na to se nikdo neptal, stejne jak na tu pracku, ze jo ;-)

Absoluně překonané, takhle vystrčený zásuvky, v 90 létech u nás začali dělat italové systém koryt nad podlahou, dalo se tam dát všechno, tj. jističe, vypínače, kontrolky, prostě modulová záležitost, viděl jsem později mnoho takto řešených instalací včetně rozvodů slaboproudů, světla jsou a byly taky do šín i na 230V.

A ty bys v kuchyni dělal koryto nad podlahou?
:-D
Ale ta lišta těsně pod horními skříňkami by mi do kuchyně sedla jako (_!_) na nočník. Tehdy jsem to řešil zasekáváním pod omítku a od té doby nám poněkud přibyly elektrospotřebiče, tak dvě - tři zásuvky navíc by se hodily.

My máme takovouhle kuchyň (ale ta na obrázku není naše) a ta nemá desky mezi horními a spodními skříňkami.
http://bydleni.idnes.cz/soutez-kuchyne-aroma-po-28 -letech-uzivani-zraje-jako-vino-k-lepsimu-10p-/kuc hyne.aspx?c=A110820_201735_kuchyne_rez
Na té první fotce jsou vidět tři zásuvky tak v půlce mezi horními a spodními skříňkami. Já ty zásuvky mám těsné pod horními skříňkami a mám jich víc. A tam by se mi ty lišty hodily. Pokud někdo (jak jsem tomu rozuměl) má zásuvky někde dole a bez demontáže kuchyňské linky se k nim nedostane, nepovažuji to za nejrozumnější řešení.

Co sem viděl dělat kuchyň tak přijeli měřiči, změřili a pak přijeli s kouskama a vždycky vykroužili dírů dole v tý zadní stěně. Já mám kuchyň "urob si sám" a mám nahoře 6 x dvojzásuvku ve dvou polohách 2/4 a stačí to pro ty mixéry, pekárny, kávovary atp. Ledničku, myčku mám napojenou zezdola. Co je docela dobrá věc tak u každý horní zásuvky mám vypínač, vše je na palubkách v barvě, klasické penály a nevypadá to nejhůř.