Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím a jak přeřezat lepenku?

dobrý den

mám nestandartní otázku. Potřeboval bych 0,5metrový kus lepenky natavit na zem. ale dělka 10m vyhovuje. Chci se zeptat existuje půl metrová lepenka nebo jen metrová? nikde sem totiž nic nenašel
anebo otázka, dá se přeřezat nějak něčím celá role na polovinu? využiju právě ty poloviny. a potřeboval bych tak přeřezat 2-3 celé role. Nebo musím rozrolovat a řezat po celé délce?
děkuji za rady

P.S. čím nejjednodušeji a jak se to řeže? řežu to vysouvacím lamacím nožem, ale to je hned za..ané ten nůž a pak to nechce řez...díky za nápady

Zdravím, já bych rozříznul celou roli jako poleno nejakou starou pilou na dřevo.

Pila bude pote určitě odsouzena jen pro tuto činnost, proto zduraznuji starou, ale rekl bych ze to natolik usnadni praci, ze stoji za to, nejakou starou ocasku na to obetovat

Zdenek

Tak ja pouzil kotouč na kov, vysledek a rychlost nesrovnatelná. Pruhy cca 8cm, delka 260cm. Kazdy rez jsem projel 2x, IPA rozlozena na zemi. Pod řezaci plochou IPY položená OSB deska. Takze prorez neposkodi kotouc a desku obětuji....vzdy jsem projel 4 pruhy naraz. Měl jsem uřízlý pruh, podle ktereho jsem postupne rezal...po par rezech, co pruh to cca 1min dohromady i s odkladanim a rovnanim. Čisteni flexy resp.krytu 1x po 4 pruzich (=8řezů).