Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě auta 30000-50000kč

Zdravím,
Potřeboval bych poradit ohledně pořízení mého prvního auta, příští rok se stěhuji od rodiny za prací a budu potřebovat auto, at už na dojíždění do práce(pár kilometrů) nebo občas navštívit rodinu.
Rozpočet mám bohužel jen 30000-50000 raději méně, vím že za to nepořídím nic extra, ale rád bych se vyvaroval aspon těch hlavních problémů.

Našel jsem zatím pár favoritů

Nejvíce se mi líbí:
Audinky A4 samozdřejmě ty starší.
např.
http://autobazar.hyperinzerce.cz/audi/inzerat/8250 584-audi-a4-1-8-92kw-nabidka-frydek-mistek/#.UiJEk j_VqW4

Dále jsem se díval na nějaké BMW, e36 apod...

Nebo mě zaujali i škodovky octavie I,Opel vectra,Passat,focus, a jiné

Budu moc rád za každé doporučení.

Díky.

Z Vámi vytypovaných aut bych nechtěl nic ani zadarmo, ale díval bych se po japonských vozech nižší střední s rokem výroby okolo 2000. Tj. Toyota Corolla, (případně i Avensis), Nisan Almera (případně i Primera), Honda Civic, možná i Impreza (jestli někdy využijete 4x4) a případně i něco od Suzuki, vše v benzínu. Byly to výborná auta (kompletní pozinkovaná karoserie, víceprvek vzadu, skvělé benzínové motory - 1,4 od Toyoty byla vlastně 1,33 s výkonem 63 kW. Když nebudete mít smůlu na špatný kus, nemůžete udělat chybu.