Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řezání lamino desek

Potřebuji si zhotovit novou desku na počítačový stůl,ktwrý je levostraný a já no potřebuji pravostraný.Vyrobením nové pracovní desky by to šlo udělat ale problem je v tom,že deska má ze strany sezení obloukový tvar a ten mě nikde v dřevoprodejně nechtějí udělat.Nechal bach si proto uříznout rovnou desku a obloukový výřez bych si vyřízl sám přímočarou pilkou.Jde mi o to,jak řez udělat,aby alespoň jedna strana desky nebyla "vykousaná".Jde to prý něk nalepením papírové lepenky na místo řezu.Máte s tím někdo nějakou zkušenost??

V každém případě budeš mít problém s hranou. Jak tady už padlo, chce to 2 mm hranu a ta zase chce nalepit na rovnou řeznou hranu. I když budeš zabrušovat, těžko dosáhneš přijatelné kvality. Jinak se tyto tvary nedělají přímočarkou, ale horní frézou pomocí šablony.