Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malování pokoje - jaký typ primalexu

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Koupil jsem primalex Standart, ale je tam uvedeno, že se hodí na malování spíše garáží, chodeb, skladů atd. Dá se použít na malování obytných místností? ( v panelovém domě ). A ještě bych se chtěl zeptat ohledně malování barevnými barvami Primalex decor. Můžou se ředit vodou? A je potřeba je nanášet ve dvou vrstvách? Díky.

Primalex standart má hlavně jiné složením - na obytné místnosti bych ho nepoužíval (použít primalex plus nebo polar).

Já jsem používal do obytných místností primalex plus. Po novém složení (vyšší bělost) jsem ho přestal používat z důvodu že špatně kreje. Zkus barvu Remal plus - dobře se tonuje a perfektně preje a ještě ušetříš :-)