Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem drážky pro elektriku - jaký odsávací kryt na úhlovou brusku ?

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s odsávacíma krytama k úhlové brusce pro dělání drážek v cihlovém zdivu ?

Co jsem koukal na internetu, tak dělat drážky úhlovou bruskou s diamantovým kotoučem je prý príma rychlá práce, akorát že to děsně práší.
Mám brusku makita 125mm, myslíte, že takovýhle kryt http://www.nakupka.cz/vyrobek/odsavaci-kryt-stayer -75-495-na-uhlove-brusky-125-mm/ na ní bude pasovat?

Nebo mám radši rovnou koupit nějakou levnou drážkovačku drazkovacky.heureka.cz , kterou pak vyhodím ? (živit se tím nebudu, udělám jeden barák a šlus)

Dříve jsem taky upřednostňoval spodní vedení, ale praxe mi ukázala, že horní je lepší. Vyhneš se dveřím, je to blíž k lustru a jak už tady někdo psal, zásuvky u země jsou dobré k lednici a k televizi. Když jsem přišel do starého baráku, bylo mi divný, že zásuvky jsou 120-140cm nad zemí. Musím uznat, že je to mnohem výhodnější než u země. Žehlička, holící strojek, nabíječka na telefon a fůra dalších věcí, co se vytahujou je lepší mít ve výšce, nemusíš se ohýbat a navíc je vidět, jestli jsi to vytáhl nebo ne. Proto je dle mě lepší horní rozvod.