Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyzdění přístřešku

Ahoj, kutilové.
Mám na Vás zkušenější harcovníky otázku / prosbu o pomoc.
Kupuju barák, který má ze strany přístřešek pro automobil. Jelikož jsem se rozhodl, že tam ustájím motorky a zhotovím dílničku, chtěl bych ten přístřešek uzavřít. No... a to je ono - jak na to.
Přímo fotku nemám, ale asi si to dovedete představit. Vypadá to jako tohle,
[přístřešek]
akorát to je přilepený k baráku. Základovka pod tím zatím není, jen podsyp.
Má to regulérní dvě patra a ty bych chtěl zachovat. Druhé jako skladiště...
Jak byste to kdo provedli?

Dík,
Kláňa

Dřevo musí být cca min. 30 cm nad zemí . To znamená základ a na něj lepenka(IPA) a na něj přikotvit fošnu 5x10cm . K tomu už pak ppřikotvíte vertikalní fošny - stojny po cca 60cm(šířku izolace). Mezi ně izolaci šíře 10cm . Zevnitř zaklopit osb 12mm a zvenku paropropustnou folii a prkna na peření , palubky atd. Palubky by měli být cca 2cm před základem , aby případný déšt nezatíkal do základu, ale ven.