Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vyrobení terče

čau chci se zeptat z čeho mam vyrobit terč do ktereho budu střílet ale zárověn jse my nebudou strácet kuličky hraju profesinálně airsoft takže musim cvičit :) v tráve potřebuju to protože se my nechce kupovt terč za 500 kč když jsi ho můžu vyrobit doma prosim popřípadě my poslete video nebo my řekněte z jakého to mam udělat dřeva aby jse ti kuličky nějak nezničili děkuji za nápada s pozdravem Anonym :3

Zdravím, ať mě budete zatracovat, tak profíci s profesionální airsoftovou zbraní opakovaně kuličky nepoužívají. Každá kulička(ty lepší) vyleštěna a opatřena silikonovou vrstvou chránící HOP-UP(gumová část udělující zpětnou rotaci kuličce) a také hlaveň. Pochybuji, že kuličky budete alespoň otírat a přestříkavat silikonovým olejem.

Oni profíci radí na trénink mít ještě sekundární zbraň podobné konstrukce a s tou jde klidně používat i použité kuličky. Kdo má na zbraň za cca 15-30 tisíc, tak kuličky nereší.