Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vyrobení terče

čau chci se zeptat z čeho mam vyrobit terč do ktereho budu střílet ale zárověn jse my nebudou strácet kuličky hraju profesinálně airsoft takže musim cvičit :) v tráve potřebuju to protože se my nechce kupovt terč za 500 kč když jsi ho můžu vyrobit doma prosim popřípadě my poslete video nebo my řekněte z jakého to mam udělat dřeva aby jse ti kuličky nějak nezničili děkuji za nápada s pozdravem Anonym :3

ne ostatní hrači ty si ten terč ratši koupí ale já mam možnost si ho udělat bydlim na vesnici takže mam víc šancí sehnat na to material ešte k tomu když bydlim vedle lesa

PS: no a co tak mam gramatické chyby ja se o to nestaram prostě něco napíšu a je to a neřešim to jako někdo že jo ?? :)

umiš si nastavit u zbraně hop up když máš m4 nebo u dragunova výš ?? nebo kterej zásobník máš koupit podle typu zbraně nebo výš co dělat když jse ti ucpe zbran kuliškou ?? nebo výš jakej material se požíva do mechaboxu ?? nebo jaké má ta zbrn ložisko nebo podle čeho kupovat moturek do elektriky ??? tak tady nědelej machra ty snad něco výš o airsoftu pravidla atd... jestli jo taky my tady sepiš všechny pravidla která patří k airsoftu.

To je zase sranda.
Užití osobní zbraně jednotlivce:
- jako palná zbraň - likvidace imperialistického nohsleda střelou - zabití imperialistického nohsleda je sice hezké, ale preferuje se těžké poranění imperialistického nohsleda, nejlépe v oblasti břišní dutiny (sepse) - raněný imperialistický nohsled odčerpává další živou sílu a prostředky ostatních imperialistických nohsledů.
- bodák - doporučen ruský, náš měl tendenci se zlomit, probodení imperialistického nohsleda.
- pažba - umlácení imperialistického nohsleda.

Nejako nerozumiem co chces, NechceMas, aby sa ti gulicky odrazali od terca, ale zaroven nechces, aby ti v terci zostavali? Mas moznost si kupit profi terc, tak pokial je ten dobry, co ti brani vyrobit si podla neho taky isty?
Btw sedliackym rozumom by som spravil konstrukciu, tak ako to byva na strelniciach, kde prva cast je tvorena tercom, ktory prepusta naboje a druha by bola napriklad plechova a zberali by sa v nej naboje.
Strela prejde cez terc, narazi do plechu/dreva, odrazi sa spat a zostane vo "vanicke" vo vnutri terca. Dostrielas, nahnes terc doboku a gulicky z vanicky si vysypes do vrecka.
Neroumiem ake video k tomu potrebujes, toto ti na dedine zachvilku zbucha ktokolvek.

Zdravím, ať mě budete zatracovat, tak profíci s profesionální airsoftovou zbraní opakovaně kuličky nepoužívají. Každá kulička(ty lepší) vyleštěna a opatřena silikonovou vrstvou chránící HOP-UP(gumová část udělující zpětnou rotaci kuličce) a také hlaveň. Pochybuji, že kuličky budete alespoň otírat a přestříkavat silikonovým olejem.

Oni profíci radí na trénink mít ještě sekundární zbraň podobné konstrukce a s tou jde klidně používat i použité kuličky. Kdo má na zbraň za cca 15-30 tisíc, tak kuličky nereší.