Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osvětlení v SDK pod polystyrénovém zateplením

Dobrý den všem,měl bych dotaz ohledně chystaného zateplení ve všech bytech polystyrénem o síle 10cm následně nalepení perlinky a štuk na závěr.Ve všech bytech se chystá tato úprava avšak já sám jsem si chtěl snižovat strop ze sádrokartonu a to zhruba o 17cm.Po této upravě to mám v plánu nadále ale nebude vadit do sadrokartonu zabudovat osvětlení.Vznikne mezera 7cm která nevím jestli bude dostačujcí pro osvětlení,nebude vadit že nad osvětlením je polystyren?Díky za každou odpověď

Budu mít taky led bodovky v SDK podhledu. Ale nad tím bude parotěsná folie, nad kteru je 30 cm vaty. Poradíte. světla by asi měly větrat. Do stran tam bude dost místa na větrání, ale odshora to bude asi skoro na těsno. Vadí to ledkám? díky

Řeším teď to samé a nabídka trošku pokročila. Jsou ledky, které jsou jen dva cm vysoké a imho nějaké opičárny s nějakýma kastlíkama pro chlazení, no nevím, chápu to u bodovek halogenových, ale u ledek?.....zkusmo asi jednu koupím a nechám ji něčím zakrytou dvě hodiny svítit.