Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak bojovat proti dusledkum nadbytku spanku?

Ahoj, vim, ze to sem asi ne zrovna 100% patri, ale nenapadla me jina kategorie :-) Ma otazka zni, co mam delat, kdyz jsem velmi prespany, spal jsem minulou noc 20 hodin a vstaval dnes ve 3 hodiny odpoledne. Doted jsem takovy bulaty, stale 'unaveny', ze bych se zas natahl, ale nechci, protoze se bojim, ze by mi zitra bylo stejne, ne-li hur. Nemate nejaky navod, co s tim? Urcite uz to hodne z vas zazilo, co se telu deje, kdyz spalo dele, nez melo...

Diky moc za pomoc!
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Člověče ty dokážeš potěšit::). To že se člověk občas potřebuje dospat, neznamená hned rakovinu. To jsem jednou po pořádný opici měl takovou "leukémii", že jsem spal skoro 24 hodin.:-D
Leukémie -- rakovina krve. Postihuje leukocyty, bílé krvinky, které se nekontrolovaně množí a ztrácí svoji funkci.
Na transportu kyslíku erytrocyty alespoň do konečné fáze onemocnění nemají bílé krvinky vliv.