Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké auto

Zdravím chci si koupit auto cca do 70 tis podmínka automat benzín a nějaký výkon mám rád silné auta
například Saab 9-5 aero
koukal jsem třeba i po fiatu stilo abart ale fiat no nevím děkuji za rady

na to nemám čas, navíc raději kupuju nová auta. ;-)

Nicméně vím (z mnou i přáteli prodaných aut), že opravdu zachovalé auto stojí rozhodně víc. BTW opravdu věříš, že je spousta lidí, co si koupí dvoulitr a za 10 let najedou "jen" 80 tisíc? To prostě nedává smysl, lidi co najedou průměrně 8000km ročně si kupují úplně jiná auta.

přesně tak, falšování servisních knížek, výměny volantu a pedálů, viděl jsem i měněné sedačky z bouraného auta. Nejlepší zásah byly asi tři auta svařená ze dvou kusů.. :-)

Kamarád je bývalý automechanik a pro své známé dělá kontrolu potenciálních nákupů. Prakticky každé bazarové auto má nějaký švindl, nešizená auta jen u některých soukromníků.

Já tvrdím furt, že koupě ojetýho auta je vždy loterie. Nikdy nevíš, proč se toho předchozí majitel zbavil - havárie, blížící se drahý opravy, věčná kasička, nebo neodstranitelná závada. Auto prodaný jen a jen kvůli věku je pro kupce obvykle terno. Já to terno možná chytil, když jsem koupil 11 letou oktávku s 135 tisíci km. Bylo to čerstvě dotažený z Německa, ale opotřebení a stav tomu odpovídal. Ještě letos už to auto bude mít 200 tisíc km a zatím to chce jen běžnou údržbu, hlavně na podvozku, což je odpovídající stavu našich silnic. Jediný dvě nestandardní opravy byly škrtící klapka (u Oktávek nic zvláštního) a starter (což taky není až tak neobvyklý).
Ale příští auto budu kupovat nový (pokud to vyjde), protože co ušetřím na ceně u ojetýho auta, tak se časem stejně vrazí do oprav.

Proto bych si auto před nákupem nechal protáhnout buď servisem a nebo bych vzal sebou nějakého odborníka ze servisu Saab to by šlo ne
Já při koupi mondea taky trefil dobrý kup servisy pravidelně u Fordu zatím výměna stabilizačních tyček destičky a pravidelně olej jinak nic
Forda jsem nechal manželce udělala si papíry a já musím pořešit nějaký automat mám problém s levou nohou