Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lednice Electrolux nebo Beko

Ahoj, do naší domácnosti kupuji výhradně spotřebiče značky Electrolux, protože jsem s touto značkou 100% spokojen.

Teď ale potřebujeme koupit lednici - podmínky:

1) do 9 tisíc +- nějaká stovka
2) stříbrná barva

Mám už několik kandidátů, jenže teď přišel známý,který říká, že má známého servisáka lednic a prý je velmi kvalitní Beko. Já Beko vůbec neznám, ale přiznám se, že co se týče vzhledu, mají lednice hezké, takže mám od výše uvedených značek 3-4 kandidáty a nemůžu se rozhodnout...

Můžete mi prosím poradit kterou z výše uvedených značek mám vzít (případně Vaše zkušenosti)? Jinou značku než výše uvedené nechci...Díky...

Dobrý den, ještě jeden dotaz - mám tedy dva kandidáty, ale nemůžeme se rozhodnout kterou, protože:

1) má en. třídu A+, 0.814kwh/24h a má NoFrost (prý se nemusí rozmrazovat) + je trochu větší

2) má en. třídu A++, 0.77kwh/24h ale nemá NoFrost a je asi o 20L menší

Takže dotaz - raději NoFrost, nebo A++? Díky