Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nedostatocne natlakovany vyrobok

ahoj,
kupil som si asi v tescu, tento gel na holenie
[gmbp.jpg]
// vrchnak som dal dole ja, aby bolo vidiet, ze je to obyc. patent.

pri prvych pouzivaniach som myslel, ze to tak ma byt, ze zase nejaky vymysel proti plytvaniu. skratka gel isiel von pomaly, slabo.
potom sa to zhorsovalo az teraz skoro nejde vobec. tak som sa utvrdil, ze bol zle natlakovany od vyroby.

ucet som zahodil takze reklamacia da neda. ale dost ma to hneva, lebo to bolo asi kus drahsie ako obycajne a este je to skoro plne.

tak ma zaujima, ako sa to da mozno nejak opravit alebo aspon dostat von, aby som to mohol este pouzit.

dik

Jak píše Filuta, ten sáček je opravdu menší proto, aby se tam vešel hnací plyn.
Ale proč je to v tom sáčku? Proto že je to gel a musí vyjít jako gel, nikoliv jako pěna.
Kdyby to mělo konstrukci klasického spreje, kde hnací plyn je součástí obsahu, tak by došlo
ke smíchání gelu s hnacím plynem a gel by se po opuštění aplikátoru změnil na pěnu, což v tomto
případě je nežádoucí. Proto je sáčkem gel oddělený od hnacího plynu.
Z toho důvodu beru zpět, co jsem napsal výše, že bych to dofouknul butanem.
Nepřečetl jsem si tehdy pořádně zadání že se jedná o gel. V tomto případě bych vyrobil
asi pěnový gel. Ale co, možná na to přijdou a začnou to taky vyrábět ;-)8-)

Ne ale okem to určitě poznáš že ten sáček nemá třeba 300ml nevím jaký objem je na zminované plechovce. Ale u mojeho gelu na holení je 300ml a flastička celkem malá pokud tam je taky ten sácek tak urcite nemá 300, ale v dnešní době přísných kontrol si myslím že by si to podniky nemohli dovolit uvidím po vypotřebování co najdu uvnitř.:)