Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky TV programů

Prosím o radu a pomoc:

Mám udělaný TV rozvod od antény (Shark) do třech místností: ve dvou místnostech mám všechny programy funkčí (včetně Fanda, Smíchov, Telka). Ve třetí místnosti jsem uvedené programy také naladil, ale po určité době mně vždy zmizí a už je nenaladím, až zase po nějaké době. Nechápu proč. Nevíte v čem může být problém? (Město Litoměřice)

Ne, chce to normální anténu. Shark je něco jako externí pokojovka - kus kablíku jako anténa a silný ale nekvalitní zesilovač.
Aktivní rozbočovač má jen nižší útlum, dávat ho do rozvodu s touto anténou nemá moc smysl, i když skusit ho můžeš, ale asi to vyjde nastejno. Jak už jsem napsal, MUX4 má většinou slabší signál, v rozvodech s aktivními anténami má jeho signál nízký odstup od šumu, takže to není věc rozbočovače ale antény.