Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nastartovat sekačka

Dobrý den,
najel jsem sekačkou čtyrtaktem na kámen, sekačka od té doby trhá. Při startování mi to může ruku utrhnout. Předstih se změnil. Asi. Všechno je zdraví, setrvačník, klínky, ojnice, je rovná, píst. Chci se zeptat, jestli je možné změnit předstih. A jak. Jestli s tím má někdo zkušenosti. Je tam magnet-setrvačník a cívka. Může vzdálenost cívky od magneta změnit Předstih?
Díky Moc.

Ohnutá klikovka. Přesně tutéž závadu jsem měl. Seklo mi to do nějaké trubky, která trčela deset centimetrů z travnaté podlahy. Okamžitě jdi do servisu a nech klikovku vyměnit, nebo zadřeš celý motor. Pokud už nemáš ve válci rejhy, tak se dá motor ještě zchránit. Na nic nečekej a nech vyměnit klikovku. Narovnat to už nejde.