Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto vylévání podlahy samonivelační hmotou

Zdravím, potřeboval bych v paneláku vylít podlahu samonivelačkou - bude na ní plovoučka. Tloušťka bude max do 10 mm v místnosti 3,5 x 6m. Vím , jak se to děla teoreticky...viděl jsem i videa na youtubu, ale prakticky jsem to nikdy nedělal. Potřeboval bych vědět nějaké tipy, na co se zaměřit, na co si dát pozor a tak.

Díky

já jen dodám:

Po obvodu nalep dilatační pás

no nevím, jestli bude mít smysl dávat mirelon na cenťák vrstvy, zvlášť když bude plovoučka. ale není to nic proti ničemu

s nesavostí betonu mám svý zkušenosti- neblahý. :)) kup si sokrat, duvilax, to je jedno. nařeď vodou do kýble a koštětem rozetřít, dojít na cígo a udělat znovu, dokud to nepřestane chlastat.

kup si kvedlačku na vrtačku- nemíchej to ručně

zorstírat můžeš ocelovým gleťákem nebo hřebínkem

propichovák by byl fajn, nicméně za něj chtějí kurvy šílený prachy. zkus si ho půjčit

pokud nebudeš mít propichovák, tak gleťákem základně rozetři a až se to zniveluje, tak to ještě jednou jemně polaskej, aby to bylo bez případných bublin- k tomu ten propichovák slouží.

jestli hned nevyleješ celý kýbl, ale třeba jen půlku, tak druhou půlku znova promíchni pár otočkama

nic na tom není, bude tě to bavit.