Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavěšení vícedílných orbazů

Dobrý den, ahoj!

Řeším malý oříšek s pověšením obrazů na zeď.

Mám "mozaiku" z 30ti ks pláten na rámu o rozměrech 20x20 cm. Mozaika je sestavena 5x6ks a vytvořena tak, aby byla plátna zavěšena s malým rozestupem mezi jednotlivými kusy.

Neměli byste nějaký nápad, jak tohle pověsit v paneláku? :)) Ono vrtat 30 dír do panelu totiž nebude zrovna dobrý plán.

S pár nápady jsem se už setkala, jako třeba nalepit to přímo na zeď (což je blbina) nebo suchým zipem (taky blbost, neudrží váhu).

Jako nejlepší řešení mi přijde koupit překližku např.3-4 mm silnou, natřít ji do barvy podkladové stěny, napráskat do ní 30 hřebíků, obrázky pověsit na to a celý tento "objekt" pověsit na zeď.
Prý to ale bude vypadat jako monstrum. Lepší nápad ale zatím nemám. Nemáte někdo zkušenost nebo nějaký tip?

Díky :)

Plátna asi nebudou moc těžká, co tak dát horní vodorovnou lištu (na 2 šrouby do zdi) a z ní plátna sputit na silonových strunách přichycených v rozích pláten, nebo na bílých plátěných páscích (stužka, paspulka), aby se to tak nekroutilo v průvanu.