Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak naladit TV s pokojovou anténou v Praze?

Dobrý den, mám TV , set top box a pokojovou anténu. V centru Brna jsem chytal cca 20 programů bez jakýchkoliv potíží, nyní jsem se přestěhoval do Prahy, kde nenaladím program ani jeden, je to tím, že tam není vhodný signál pro pokojovou anténu? Co mám udělat, abych opět naladil alespoň základní české programy? Děkuji za odpověď

Žižkov MPX1 kanál 53, MPX2 kanál 41, MPX3 kanál 46, MPX4 kanál 64
Cukrák MPX1 kanál 53, MPX2 kanál 41, MPX3 kanál 59, MPX4 kanál 44
Novodvorská (budova kde je Eltodo) MPX4 kanál42
Žižkov má vertikální polarizaci.

Máš to špatně.

Cukrák i Žižkov vysílají mux1-3 na stejných kanálech:
mux1 - K53
mux2 - K41
mux3 - K59

Další tři pražské vysílače šíří mux4 na K42 a regionální mux4 na K46, dále je zde jeden vysílač regionálního mux1 na K57 a dva vysílače regionálního mux7 na K37.
Sranda je že pouze Žižkov a Olšanská vysílají ve vertikálu, vše ostatní je v horizontální polarizaci.