Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha z osb desek

Zdravím,

mám dotaz ohledně položení podlahy. Mám skladbu 1/podkladový beton 2/podlahový polystyren 8cm 3/folie 4/vrchní beton. A na ten vrchní beton bych právě chtěl položit OSB desky pero drážka o tloušťce 15mm a finálně položit koberec.

Jaký typ OSB desek by jste doporučili pro tyto účely, je nutné OSB lepit, nebo vrtat a zda je nutná ještě nějaká finální úprava povrchu tzn. lakování broušení apod.

Díky za odpovědi Honza

Díky všem za reakce, skutečně OSB desky nemají funkci izolantu, spíše jsou tam pro pohodlí a pro "pocit tepla". Jakým způsobem se instalují, lepí se, nebo se to vrtá přímo do betonu ? Uvažuji o té variantě naimpregnovaných desek, jak se tam připravuje finálně povrch ?