Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplneni diry v betonu

Dobry den, pri rekonstrukci jsme si vsimli, ze jsou v rohu mistnosti, v miste kde uz nebyly parkety, diry vycpane novinovym papirem. Musely tam byt uz X-x-X let. Vytahl jsem papir a zmeril diry, jsou 2 a kazda na hloubku asi 45cm, prumer asi 7cm.
Myslim ze tudy kdysi vedly radiatorove trubky ze spodniho patra.

Cim bych mohl nejjednoduseji, nejeefektivneji a nejlevneji vyplnit tyhle "doury"? Nejakym tmelem?

Diky.

Jaj, no len aby ked tam nastriekas tu penu im to nevytlacilo tu omietku, to by jaksi ti prisli dat jedno do drzky :D Pena sa okamzite roztiahne (pri tuhnuti sa roztahuje) cim aj trochu tlaci na okolie, ale neviem jaka pevna je tam ta omietka ci to ta pena po nastriekani nejak moze vytlacit.
Ked tam nieco nasypes tak to bude zas tlacit smerom dole.
ked chces riskni penu, ale len po malych davkach nech to netlaci smerom dole, inac neviem