Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Predokeni rolety - reseni tepelneho mostu u schranky

Premyslim dat ci nedat predokeni rolety. Nejvice mne na tom odrazuje tepelny most, ktery vznikne. Je to ve stavu viz foto nize (vnejsni hrana okenich ramu ted licuje s vnejsim hranou obv zdi). Pocitam ze na fasdu dam 20cm EPS. Schranka na roletu ma cca 16,5 cm hloubku tzn. mezi travezrou a schrankou mi zbude jen 3,5cm. Napada vas jak toto vyresit? Co tam dat za izolat, ne ale aby to stalo jako EPS na cely zbytek fasady? Jak to mate vyresene vy? Dum jsem koupil rozestaveny, takze to resim az ted. DIK!

Dobrý den, Do budoucna se můžete obrátit na specialisty venkovního stínění a jejich schránek. www.smprodukt.cz . Děláme kastlíky pro venkovní žaluzie i rolety na míru s tepelným prostupem až do 0,52 Wm2, s PUR izolací, jedná se o Český výrobek, vyráběný z vodě odolného materiálu Purenit, více na našich stránkách. Do těchto kastlíku montujeme venkovní žaluzie od Českého výrobce Neva Prostějov. Schmied Lukáš, Sm Produkt.