Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leštička lakovaných povrchů

Ahoj, chci si koupit leštičku na auto a nevím jaké použít brusné pasty a vůbec postup leštění. Jedná se jemné škrábance od kamínků atd. Vybral jsem tuto : http://www.bergland24.cz/dilna-a-naradi/lesticka-b pm1200
Takže nanést pastu na leštící houbu a pak jemnější pastu na "vlněný" kotouč na doleštění?
Mám starou feldu do lesa na dřevo, takže prostoru na zkoušení je dost :-)
Děkuji

Jo už jsem ji koupil. Vypadá dobře:-) Ještě ji musím vyzkoušet, ale nějak není čas.
Asi prvně koupím tu pastu 2v1 za pár korun a když to nepůjde tak v 3M ty dražší.
Mám to na tři auta tak to snad vydrží. V Berglandu nakupuji pravidelně a při reklamaci okamžitě bez řečí vyměnili za nové zboží. Až to vyzkouším dám vědět.
Jinak děkuji všem za rady.

Tak jsem si ji taky objednal, v pondělí mi dorazí. Vzal jsem si k ní i leštící houbu. Nejdřív to zkusím na starým autě s Tempem a pak kdyžtak půjdu do nového s pastou.
Když se ty pasty měněj, jak se ta houba čistí? Stačí opláchnout vodou, nebo se ani nečistí. Nezůstanou v houbě zbytky hrubší pasty, když budu přecházet na jemnější? Pepino 601, můžeš poradit?
Děkuju.