Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokazena mycka

dobry den potrebujem poradit mam mycku obycajnu IDL 500 kupovanu v tescu. uz ma 3 roky doteraz sluzila vyborne ale pred 2 tyzdnami prestala hriat vodu a riad je studeny ani programi neprepina. precitala som si tu na nete ze to moze byt rele. mycku sme otvorili, nasli sme hned aj to rele, zapisali sme si cislo a nazov - OMRON GLB-1-25. chceli sme to objednat ale takuto suciastku vobec nemaju. chcem sa spytat ci to musi byt presne taka ista suciastka s rovnakym nazvom alebo to moze byt ine rele. vopred dakujem za odpoved

Na značce myčky zase tolik nezáleží, oni výrobci stejně opisují. ;-)
Díval jsem se na to vaše relé a porovnal s tím mým - RAS-1215. Výsledek? Obě jsou to 12V relé se stejným zapojením a se stejným spínaným proudem - tedy pokud to vaše vypadá takhle: [G5LB-1-25-12V-G5LB-1-25-DC12V-G5LB-1-25-12VDC-Omro n-relay-original-new.jpg]
pak klidně kupte relé s označením RAS-1215 a vyměňte je.

dobry den az dnes sme sa dostali k mycke ale rele sa nam nedalo dobre odfotit. to vase rele co je na fotke skoro uplne sedi s nasim, cisla aj znacky , len cislo v poslednom riadku je ine -1176W2 tak neviem, aka by mohla byt nahradna suciastka vopred dakujem za odpoved