Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatesnenie stupaciek

Dobry den
Prosim o radu. V priestore kde su stupacky, za plechovou stenou na WC, je namiesto panelu v podlahe iba polozeny plech, v nom su diery a cez ne prechadzaju vsetke tie potrubia atd. Problem je v tom ze cez diery v tom plechu a po okrajoch prechadza cigaretovy zapach do mojho bytu. Pokusil som sa to zatesnit PU penou, ale cez dvierka je tam velmi spatny pristup a rozmontovat tu plechovu stenu sa mi nepodarilo. Vysledok zatesnenia PU penou bol biedny, jednak mam asi kratke ruky a jednak som sa s trubickou PU peny nedostal vsade. Premyslal som do toho vyliat nieco pruzne samonivelcne, ale tu hmotnost by ten podlahovy plech nemusel uniest. Dalej napriklad zmes polystyrenovych guliciek s cementom, ale ten sa nezniveluje, takze by sa iba nahromadil na jedno miesto. A dalsie napady nemam :( Ak by ste mali nejaky napad, tak by mi to pomohlo.
Dakujem

Jednou jsem se stal svědkem řešení stejného problému a dotyčnému bylo doporučeno aby to nedělal s tím, že když někde nad ním praskne stoupačka, tak bude mít z bytu bazén.V domě prostupy v té plechové šachtě taky nebyly těsněné.