Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dekorativní váleček na malování

Ahoj,

zítra se chystáme malovat, o škrábání zdí jsem si tu už přečetla, asi se není na co těšit :-D, ale zajímalo by mě, jestli nemáte zkušenost s dekorativním válečkem. Koupila jsem si igelitový váleček Effect Line a až teď hledám na internetu, jestli bude "fungovat" i s obyčejnou barvou - podklad bílá a pak obyč. žlutá Klasik Color. dočetla jsem se o efektivních barvách, ale nevím zda je to podmínka, nebo doporučení...

Díky za radu.

Katka

Tak jestli to je v módě nebo není, je mi celkem jedno. Jedná se o byt, ve kterém bydlím, takže chci, abych se tam já cítila dobře a mně se to líbí. Tady je podobný vákeček a dole vzor, jak to poté vypadá. http://www.nosek-obchod.cz/anza-dekorativni-valece k-igelitovy/
Včera jsme to zkusili na jednu vrstvu té obyč.žluté a žádný vzor to nedělá :-( Takže dle mého, je asi potřeba opravdu jen nějaká speciální barva :-(

Nevim jakou jste myslel, ale to nevadí ;-) Takže jen info pro ostatní, když by někdo potřeboval - na dekorativní váleček Effect Line je potřeba použít speciální efekt barvy, s obyčejnými to vážně nefunguje :-( Takže zeď je sytě žlutá, není to samozřejmě špatné, ale chtěla jsem trochu změnu :-)