Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dekorativní váleček na malování

Ahoj,

zítra se chystáme malovat, o škrábání zdí jsem si tu už přečetla, asi se není na co těšit :-D, ale zajímalo by mě, jestli nemáte zkušenost s dekorativním válečkem. Koupila jsem si igelitový váleček Effect Line a až teď hledám na internetu, jestli bude "fungovat" i s obyčejnou barvou - podklad bílá a pak obyč. žlutá Klasik Color. dočetla jsem se o efektivních barvách, ale nevím zda je to podmínka, nebo doporučení...

Díky za radu.

Katka

To už dávno není v módě

ba naopak, už zase jo...

Ale taky upřednostňuju jednoduchost, ale spíš světlé než syté barvy, nebo klasika bílou, ovšem opravdu bílou, né tu levnou hnusnou šedivou.

Ad dotaz, nevím jak tento váleček, ale jinak to funguje s jakoukoli barvou.

Tak jestli to je v módě nebo není, je mi celkem jedno. Jedná se o byt, ve kterém bydlím, takže chci, abych se tam já cítila dobře a mně se to líbí. Tady je podobný vákeček a dole vzor, jak to poté vypadá. http://www.nosek-obchod.cz/anza-dekorativni-valece k-igelitovy/
Včera jsme to zkusili na jednu vrstvu té obyč.žluté a žádný vzor to nedělá :-( Takže dle mého, je asi potřeba opravdu jen nějaká speciální barva :-(

Nevim jakou jste myslel, ale to nevadí ;-) Takže jen info pro ostatní, když by někdo potřeboval - na dekorativní váleček Effect Line je potřeba použít speciální efekt barvy, s obyčejnými to vážně nefunguje :-( Takže zeď je sytě žlutá, není to samozřejmě špatné, ale chtěla jsem trochu změnu :-)