Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka nádobí, přívod vody ve zdi

Zdravím, chystáme se pořídit si myčku do kuchyně a zjišťuju okolnosti přívodu vody. Problém je, že vodovodní baterie nad dřezem je přidělaná na zdi, trubky jsou tedy komplet schované za zdí a není možné je nikde rozdvojit. Jak se tato situace řeší? Musí se sekat do zdi a předělat celý přívod vody nebo jsou na to nějaké fígle?

Prodloužení je instantní řešení, přívod myčky jde zavřít bez omezení baterie.
Jinak vysekat pod baterií trubku, změřit průměr a zakoupit na to takový třmen, který funguje jako "T kus" bez rozebírání potrubí. Na ten osadit kohoutek a stěnu dle vlastní úvahy začistit.