Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kombinovaná chladnička Electrolux - vzadu teče voda na zem

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli má někdo kombinovanou chladničku-mrazničku Electrolux ENB 39409 X. Marně hledám otvor pro odtok vody ven z chladničky. Má to odtékat do odpařovací misky, ale ta je suchá. Místo toho stéká voda vzadu po vnitřním boku lednice přímo na zem jakoby na jezdící kolečko. V lednici ani v mrazáku jsem žádnou dírku nenašla, tak jsem snad slepá...
Díky Leškovka

Tak včera přijel pan opravář na naši lednici. Záhada vyřešena - vzhledem k tomu, že máme lednici "No frost" ale návod jsme dostali na ne "No frost", žádný odtod v lednici není. Všechno je schováno uvnitř a protože na konci hadice, která má odvádět vodu do odpařovací nádržky, byl příliš těsný ventil, tak se voda začala hromadit a našla si cestu ven jinudy. Takže kdyby měl někdo podobný problém jako my a žádnou dírku v lednici, máme ostříhnout gumový ventil, aby nebyl tak pevný.
ML