Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte benzinovou sekačku

Ahoj, rád bych si pořídil benzinovou sekačku na menší trávník u domku, plocha cca 100m2. Jelikož se nejedná o úplně pravidelný povrch, asi nevyužiju pojezdu, ale určitě potřebuji sekačku s košem. Vůbec se v tom nevyznám, peníze nejsou až takový problém, ale zase bych nerad zbytečně kupoval něco drahého, když ty funkce pak nevyužiji. Moc děkuji za doporučení...

Doporučuji sekačku s motorem briggs & stratton. Kupoval jsem před 12ti lety u Mountfieldu a jenom měním každý rok olej. Podotýkám že mám obyčejnou sekačku bez pojezdu a mulčování. Pojezd mi nevyhovuje (mám na zahradě dost stromů a dalších překážek a proto mi víc vyhovuje lehčí a lépe ovladatelný stroj, navíc když jsem měl půjčenou sekačku s pojezdem od souseda tak jsem buď za sekačkou běhal jako pštros a nebo se zas na želvu dusila v husté trávě). Mulčování je podle mě výborná věc na větší zahrady, kdy kolem baráku posečete do koše a zbytek zmulčujete.