Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dřevo, nebo dřevěné brikety?

Dobrý den,
letos nás čeká koupě dřeva na zimu do krbových kamen. Několik lidí nás však přesvědčuje, že lepší a finančně výhodnější jsou dřevěné brikety. Máte s tím někdo zkušenosti? Opravdu líp topí a je jich potřeba míň než dřeva? A kolik jich tak budu potřebovat na vytápění 3 místností o rozloze 40 m2.

Děkuji

Určitě brikety, výhřevnost je lepší jak u dřeva, a když toho bereš víc, tak je tady Del. Domlouváte se jistě se sousedem Nováčkem. (karel) doprava zdarma :) já to tak praktikuju každý rok domluvime se sousedem a berem toho vic, podle mě jsou tady nejlevnější nebo někdo víte o lepšim?