Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat z auta benzín?

Zdravím všechny a zároveň přeji pěkný víkend.
Před týdnem jsem měl autonehodu v autě Toyota aygo, není nyní pojízdné. Nejedná se o nijak vážnou závadu, ale auto nyní opravovat určitě nebudu už z důvodu, že mám jiné a toto bylo pouze "náhradní".

Ale přesto mám problém. V autě je takřka plná nádrž benzínu a jelikož vím, že auto bude delší dobu nepojízdné rád bych z něj ten beznín nějak dostal, ale jak? Zatím jsem to nezkoušel. Napadlo mě jednoduše strčit hadičku na odsávání bordelu z akvária do nádrže a odsát benzín, ale než na to půjdu rád bych se zeptal zda to bude fungovat. Popřípadě jak jinak benzín z nádrže dostat?

Jinak při tom nasávání pusou - stačí udělat dirku do PET lahve nahoře z boku. Hadici do hrdla utěsnit a přes tu díru nasávat. Nestane se, že by sis loknul. No a pro zasmání - za mlada jsem si loknul nafty, benzínu, brzdovky, fridexu - no a jsem tady pořád. Ale je fakt, že všechno je to pěknej hnus a grgá se to ještě tři dny. Jen ten fridex byl docela sladkej.:-)