Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vykon vrtaciho kladiva

Dobry den. Shanim kutilske vrtaci kladivo do 3 tisic korun. Zajima me kolik musi mit vykon (Wattu) abych s nim mohl vrtat 10 otvoru do asfaltu ci sem tam omlatit starou omitku a nebo navrtavat otvory pro uchyceni zateplovacich systemu? Dekuji za odpoved.

Zrovna jsem chtěl dnes napsat zkušenosti s Parksidem.
Vrtal jsem v paneláku šest děr (průměr 24mm) skrz 15cm panel. Předvrtával vrtákem 18mm.
Vtrání šlo bez problémů. Přibližně, jako mojí obyč vrtačkou do cihly. Příjemě mě to překvapilo. Síla příklepu je dobrá.
Poté jsem ještě sekal do panelu cca 2,5m drážku na kabel pro zásuvku. Šlo to také bez větších problémů, jen se kladivo trochu zahřálo. Do cihel by to bylo určitě v pohodě.
Kladivo bych doporučil. Za nabízenou cenu určitě. Není to určitě na celodenní práce, ale na příležitostní práce kolem domu v pohodě.