Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Kde sehnat suchý led - levně

Ahoj, sháním suchý led. Našel jsem ho v některých e-shopech, ale prodává se ho velké množství + cena dopravy je taky velká. Nepotřebuji ani 1 kg a zaplatím skoro 500 Kč, to je hrůza. Nevíte o něčem, kde by se to dalo sehnat levněji?

Byl bych v klidu, právě proto českou poštu už skoro nikdo nevyužívá. Je drahá a ještě si klade nesmyslné podmínky. A trvá jí to dlouho. Divím se, že vůbec ještě existuje. V práci používáme tři různé dopravce a kdykoli potřebujeme suchý led, stačí zavolat výrobci a dopravci a maximálně druhý den ráno máme bedny složený na příjmu.

Pošta má furt něco do sebe. Při posílání balíků má jednu obrovskou výhodu v tom, že když mě nechytí doma, nechají to ležet u sebe na pobočce. Zatímco PPL a podobní sráči dají příjemci rozptyl 4 hodin a pak ještě držkujou, když si dovolíš nebýt doma.

Kecáš pěkný nesmysli. Na co mi je balík na pobočce, já si to objednal domů. PPL ti zavolá v kolik cca přijedou. Nejsi doma? No a co, domluvíš se, že jsi o 30km jinde na melouchu, ať ti to hoděj tam, v čem je problém? Dostanu to do ruky a nemusím pro to letět jak idiot na poštu. Ono totiž poště nic jinýho nezbývá. Doručujou dopoledne, kdy je každej v práci. Taky dobrá debilita.

Doručujou dopoledne, kdy je každej v práci. Taky dobrá debilita.

Jako jakejkoli jinej doručovatel! Osobně se teda raději stavim po cestě dom na poště, než balík několik hodin někde honit a ještě řešit telefony. Mimochodem i u PPL a TopTransu jsem balíky několikrát vybíral na centrále. Ještě, že mam i ty při cestě :-).

Ty jo, no tak DPD to je smrt. Z ničeho nic se bez výstrahy v poledne objeví u vás doma a hodí ti do schránky lísteček, že vás nezastihli a že příští doručení bude zítra v jedenáct dopoledne. To si přečtete v pět odpoledne, až přijdete z práce. Tak tam zavoláte, že to chcete změnit, jenomže to už je pozdě, řidič má váš balík v autě a už je doma a nekomunikuje. Takže na druhý den se opakuje totéž, třetí pokus není v podmínkách, takže vám to milostivě nechají na centrále asi týden, jinak to posílají zpátky. Tak například pro Prahu je centrála někde na Kladensku, takže si tam můžete těch minimálně 30 km v jejich blbé pracovní době zajet. Opravdu služba k pomilování. Navíc DPD přebírá automaticky všechny zásilky francouzské pošty, obětavě je přečísluje, takže se v tom ani prase nevyzná.