Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proměření relé

Zdravím,
mám sadu několika 12v relé připájených k desce. Existuje nějaká varianta, jak každé relé samostatně proměřit a zjistit, které je vadné? Jedno relé má 2 řady po 4 nožičkách. Obvod nemohu zapojit pod napětí. Děkuji za každou radu

Bodla by fotka té desky - jak ze strany součástek, tak ze strany pájení. Pokud je to součást nějakého většího celku, tak by tam měl být nějaký testovací prográmek co by tuhle funkci (myslím otestování funkce relátek) nabízel.