Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha zahradní chatky

Zdravím všechny,
prosil bych o radu v následujícím problému. Potřebuji na zahradní chatce pořešit podlahu. Zahrada je u řeky, která se 1x za 3-5 let vyleje na úroveň podlahy. Zvažuji podlahu buď z OSB desek nebo Cetrisu. Co doporučíte? Nebo jiný materiál? Chci to pořešit co nejlevněji, protože je to v kolonii, kde není vyloučena nějaká devastace.
Díky za každý názor.

Zvažuji podlahu buď z OSB desek nebo Cetrisu

OSB by asi šla, i když já bych ji osobně nedaval. Cetris je zjednodušeně dřevotříska spojená cementem ...je křehká. Aby byla dostatečně samonosná, musela by být silná ... je těžká jak kráva. Předpokládám , že tam je nějaký rošt. Dal bych tam normální silný palubovky. Pořádně napustit něčím proti houbě a hmyzu např. Lignofix a víc bych neřešil.