Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem betonový podklad podlahy - betonárka

Dělám novou podlahu v starším domě a potřebuji poradit s podkladním betonem pod hydroizolaci. Skladba podlaha bude 5cm beton, hydroizolace, textilie, polystyrén 2x5, beton 10cm s kari sítí.
Podlahu jsem vykopal na požadovanou hloubku a potřebuji udělat podkladní betonovou desku 5cm. Beton budu zpracovávat ručně.
Protože je betonárka blízko chci využít beton od ní. Jaké bude označení a druh betonu pro uvedený případ?
Kamarád mi doporučil C12/15 ale nevím jakou hrubost.

U nás taky stačí říct, na co to potřebuju a za jak dlouho po přivežení to budu zpracovávat a oni přesně namíchají jak to potřebuju a jak hodně mokrý. Když je toho víc, ptají se i kolik lidí to bude zdělávat, aby kdyžtak přidali vodu a netvrdlo to dřív než to nasypu.