Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem betonový podklad podlahy - betonárka

Dělám novou podlahu v starším domě a potřebuji poradit s podkladním betonem pod hydroizolaci. Skladba podlaha bude 5cm beton, hydroizolace, textilie, polystyrén 2x5, beton 10cm s kari sítí.
Podlahu jsem vykopal na požadovanou hloubku a potřebuji udělat podkladní betonovou desku 5cm. Beton budu zpracovávat ručně.
Protože je betonárka blízko chci využít beton od ní. Jaké bude označení a druh betonu pro uvedený případ?
Kamarád mi doporučil C12/15 ale nevím jakou hrubost.

Objednat si zavlhlou směs, tu u nás dělají jen ráno, než si namočí míchačku. Žádný štěrk, kdo by to tahal při ručním strhávání. Kvalitu betonu nevím, ale doma nenamícháš ani ten jejich nejobyčejnějsí, i kdyby ses strhnul. Podlaha pod tím asi drží, takže to bude namáhání 00 nic. Okolo zdí mirelon pásku, pořádně namočit podklad.
Když řekneš na co to chceš, tak ti poradí.(alespoň u nás)

U nás taky stačí říct, na co to potřebuju a za jak dlouho po přivežení to budu zpracovávat a oni přesně namíchají jak to potřebuju a jak hodně mokrý. Když je toho víc, ptají se i kolik lidí to bude zdělávat, aby kdyžtak přidali vodu a netvrdlo to dřív než to nasypu.