Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnání křovinořezů

Zajímalo by mě, zda-li je nějaký zásadní kvalitativní rozdíl mezi křovinořezy ABG 332 HB a Stihl FS 87nebo se platí jen za značku? Díky i za případná doporučení. Potřebuji křovinořez (n. vyžínač?)na svažitou plochu cca 500m2 porostlou travinami a plevelem.

Nechci jim dělat reklamu, ale už asi 16 let mám křovinořez od Mountfieldu. Dostává ukrutně zabrat. Brácha s ním sekal zaschlou bramborovou nať na poli, já s tím likviduju plevel včetně dřevného náletu, nebo vzrostlý kopřivy.
Za celou dobu jsem vyčistil palivový filtr v nádrži, několikrát namazal úhlový převod a několikrát očistil svíčku, která je ještě původní. Ale kdyby byly potřeba, náhradní díly maj ukrutně drahý. Když jsem potřeboval plechovou misku na přitažení nože, chtěli za to asi 70 korun. Tak jsem se jich ptal, kolik by u nich stála plechovka od paštiky, což je asi podobný výrobek. Koukali na mě jak na rejpala.:-)

tady další pěkný příklad kooperace, honda se taky měla držet a motocyklů, dneska je to je možný vidět ve všem ale když ten motor rozděláte, je to všechno s plastu, rozvody, gufera na klice, prostě kdejaká důležitá část tvrzený plast, ale hlavně že mám sekačku nebo křoviňák čtyřtakt hondu ale výdrž a cena dílů a samotného pomocníka je jinde.