Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zahradnický nůž - jak ho roznýtovat

Dobrý den,
nedávno mi můj děda daroval jeho starý zahradický nůž. Dostal celkem zabrat a já bych ho chtěl opravit. Největší problém asi je, že má velkou vůli. Nůž je snýtovaný, ale sklepout to nejde. Jelikož se v tom vůbec nevyznám, tak se ptám, jestli nevíte, jak ho roznýtovat.

Děkuji
Změna předmětu, původně: Zahradnický nůž (Kurt)

Některé nože mívaly prostrčenou měděnou nebo mosaznou trubičku a v ní teprve nýtek. Po dědovi to asi bude klasika dřevěná střenka a nýtky skrz. Takže odvrtat. Jestli chceš inspiraci tak:
http://www.jatagan.eu/vyrob-si-nuz/stavebnice-nozu /

stavebnice
Takže jak píše nade mnou, odvrtat. Kdyby došlo k poškození dřívek střenky, dají se koupit laťky z tvrdého dřeva určené pro truhláře ke spojování fošen "na pero" většinou bukové. Tím se to dá nahradit. Taky mám rád věci po předcích.