Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Peugeot 406 x Ethanol E85

Zdravím,
Nemáte někdo zkušenosti s E85 u peugeotu 406? Přemýšlím že bych na to začal jezdit, ale mám strach aby se něco nepo..... Přecejen auto potřebuju každý den a na opravy moc peněz nezbývá. Mám 406 1,8 r.v. 98. Chtěl bych to zkusit bez přestavby. Myslíte že by šlo jezdit na čistý E85 nebo bude potřeba ředit s benzínem? Budu muset něco upravit nebo vyměnit? Případně co všechno by mohlo odejít?

Díky za reakce

Přesně tak skusil jsem do mondea ředit a co vyděláte na palivu na ceně E85,tak projedete na vyší spotřebě nechat si to ofic. předělat se zápisem do TP .Jinak hrozí v případě nehody velký problém,
Krabička s polska je taková náhražka která prodlouží délku vstřiku ale nikdo si ji nenastaví jak motor přesně potřebuje aby šel jak má.
Jedině nechat si to namontovat od odborníků se zápisem a zárukou cena cca 4 válec 8 tis.Návratnost je rychlá pokuď nejste víkendvý jezdec