Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pwm regulace- nechce běžet

Dobrý den.
Postavil jsem tenhle pwm regulátor, tranzistor BUZ11 jsem neměl, tak jsem tam dal mosfet IRFPS40N60K, regulace funguje až do doby, kdy otáčky snížím na minimum a potom když chci, už se motor znova neroztočí- jen vrní a mosfet se začne rychle zahřívat. Neví někdo, kde je problém? Díky
http://www.djpeak.cz/elektrotechnika/pwm_regulator /pwm_regulator.htm

Nemusí, grafitové uhlíky se davají do komutátorových motorů s nízkým odběrem proudu. Do motorů který vyžadujou vysokou zátěž, tam se davají grafitoměděné uhlíky - někdo si myslí, že to je měď, ale není to měď. Je to slitina uhlíku a mědi. pitval jsem spousty akuvrtček, ale žádný motor neměl grafitoměděné uhlíky.... Ale pamatuju si, že když jsem pitval motorek z autíčka na autodráhu, tak měl ty vysokozátěžové uhlíky...