Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezasychání orezovače --> Následné barvení..?

Zdravím vás..:) Kutilové, měl bych menší dotaz. Mám doma takový kovový menší madlo který bych rád nabarvil, protože stará barva je už otlučená a ve svárech občas narezlá. Ta stará barva, nebyla nikterak špatná, držela tam pěkně atd. prostě kvalitní práce.

Před tím než to začnu barvit, jsem to natřel madlo odrezovačem, aby mi časem rez neprolezl přes tu barvu a nedělal neplechu. Natřel jsem to tím odrezovačem 2x, aby to víc pomohlo. Je fakt že rez už tam skoro není, ale teď mám problém, chtěl jsem to již nabarvit barvou, ale odrezovač ještě po cca 4-5 hodinách nebyl uschlý a když na něj šáhnu, tak je ještě lehce lepkavý..Myslíte že to vůbec zaschne, nebo to zůstane takhle lepkavý..? Ptám se proto, protože na obalu bylo uvedeno, že odrezovač schne rychle, ale u mě teda nic moc..

Díky..:)

Super, díky :) No ale ohledně toho, kdybych natřel vrstvu barvy na nezaschlou vrstvu. Tak vy píšete že by se to slilo do jedný, ale já myslel že by ta spodní vrstva byla ve stavu, že by byla tvrdá, zaschlá ale byla by jen trochu lepkavá..To by se do jedné vrstvy nemohla slejt ne..?

A co kdybych neměl ještě uplně zaschlej odrezovač a začal na to barvit už barvou..? :) Díky

Co na tom nechápeš? Když nebude zaschlá první vrstva, tak při nátěru druhé ti jí to rozleptá (rozředí) a bude zase čerstvá. Prostě buď dodrž správnou technologii, nebo to zadej někomu, kdo nebude přemýšlet o blbostech. Buď to bude pořádně nebo to za rok budeš dělat znova, to už záleží na tobě, my na to koukat nebudeme, až to začne znova rezavět.